HAKy pro NWN

Vybral jsem pro tento článek pár aktuálních výtvorů NWN komunity na NWVaultu a přeložil jsem o nich krátké info. Jedná se o tilesety, bytosti, umístitelné objekty a nástroje pro NWN1 a NWN2, které byly vytvořeny šikovnými NWN tvůrci a na NWVaultu byly čtenáři velmi dobře hodnoceny.

NWNCQ Project
Projekt NWNCQ na kterém pracuje NWN tvůrce „chico400“, má za cíl vylepšit vzhled stávajících tilesetů v NWN1. Tilesety jsou přetexturovány, a mají více polygonů, detailů a světelných pseudo-bloom efektů. Obsahují také vizuální efekty umístitelných předmětů jako je animovaný odraz objektivu(animated lens flares) a animované sluneční paprsky (animated sunlight rays). Můžete se podívat na přiložený zabalený modul. Tilesety které už jsou dostupné: Krypty, Nové ruiny.

Stained Glass Windows
Barevné skleněné okna a externí pohled tak aby pasoval do (CEP) Hradních interierových oken( Castle Interior windows). (Vyžaduje CEP2.0/1) Umístitelné objekty jsou ve složce „Civilisation Interior/wall hangings/other“. Placeable jsou oboustranná a pokud si je chcete celé prohlédnout jednoduše je otočte o 180 stupňů. Bylo přidáno pár on_enter skriptů, které mění světla v oknech podle toho zda je den nebo noc.

Versatile Dungeon 0.9
Nový univerzální tileset dungeonu pro NWN1. Obsahuje dva druhy místností 9 (normal a ‚vault‘) s rozdílnou velikostí stropů. Umožňuje použití Zvýše/Snížení (Raise/Lower) a tak můžete použít různé úrovně výšky uvnitř lokace. Aktuální beta verze obsahuje všechno co potřebujete pro tvorbu dungeonu. Nejdříve se podívejte na demo modul, aby jste se vcítili do haku!

RDS – Vargouille
Nestvůra „The vargouille“ (vyslovuje se var-gwíííl) je hnusný, nechutný upiří sférik ze zlé sféry. Můžou se obarvit a mají tři variace chlupů na obličeji.

NWN 2 BIC (Character) Organiser
Nástroj pro zobrazení, archivaci a zálohu přístupného adresáře s Neverwinter Nights 2 bic soubory(postavy). Obsahuje funkce:

  • Umožňuje setřídit a přejmenovat soubory podle data.
  • Zobrazuje informace o vybraných postavách.
  • Archivuje a zálohuje postavy.
  • Přejmenuje a maže postavy.
  • … a další funkce.

Xaltar’s Ethnic Head pack Vol 1
První série etnických hlav žen. Všechny hlavy v tomto packu jsou vybaveny obličejovou animací a můžou být použity pro hovořící NPC. Všechny modely jsou originální, krom krku, oči a vnitřních úst, které jsou původní obsidianu, aby bylo docíleno vzhledové návaznosti.

House Kit (Tupoun)
Umístitelný objekt dům od Tupuna pro NWN2, prý ho vytvořil když se nudil.

NWN2 Houses Tileset
Na tomto projektu se stále pracuje. Až bude dokončen, bude obsahovat všechny NWN2 budovy a lodě. V této chvíli obsahuje všechny městské domy vyjma velitelství městských stráží, věží mágu, thayan budova a chrámů. Neobsahuje zatím žádné venkovské nebo močálové budovy.

Napsat komentář