Modul mánie (první díl)

Na NWN Vaultu najdete ke stažení spousty kvalitních modulů pro Neverwinter Nights, které obsahují několika hodinová dobrodružství. V tomto seriálu vždy náhodně vyberu nějaký modul, který byl hráči pozitivně ohodnocen. Přeložím vám popis modulu a reakce hráčů na tento úspěšný modul. Pokud jste hráli nějaké zajímavé dobrodružství, nebojte se sem napsat nějaké vaše osobní zážitky. Dnes jsem vybral modul „Advanced Battle of the Dragons„, který postavil tvůrce „ArBoFet“. Modul je pro NWN1 verze 1.66 a byl hodnocen 22 hráči, známkou 8.93 (max je 10).

Popis:
Dva draci, Aniel a Roshnak bojují v epické bitvě o dominanci nad světem. Připojte se k jedné nebo druhé armádě, aby jste se stali hrdiny této bitvy. Bojujte bok po boku s dračí armádou, zničte hordy jejich poskoků slídících po pokladech. Ale dejte si pozor na nepřátelské hrdiny, mohou se schovávat ve stínu. Týmová bitevní aréna nejlepší jakosti!

Názory hráčů:

lomax3000:
Jelikož všichni hráči, každé kolo začínají na stejném lvl, tento modul je výborným intrem do PvP a ze stejného důvodu je také výbornou cestou pro dosažení mistrovství ve stavbě postavy a i přestože se zpočátku nejvíce naučíte co koupit za výzbroj a kdy, později se také dostanete k hrubým dovednostem.
Pro mě je to také nejlepší čas, který jsem strávil při hraní NWN.
Nejlepší kola, které jsem hrál byly ty nejdelší (4+hodin)
Dal jsem o 0.25 bodů míň z maxima (max je 10), protože nic není dokonalé…
Skvělá práce.

Dark Eternal:
Nemůžu uvěřit, že hraji tento modul víc jak rok a ještě jsem mu nedal hlas. Je to tak zábavné. Jasně, je to především o hráčích, kteří to dělají tak zábavné. Jé, jak zábavné je zabít je všechny s dvojitou kukri RDD. Jé, potěšení z vrhání vrhacích seker na nízké levely mágů s Ghostly Visage(Vzhled ducha)…(nebo soucit)…to si nedokážete představit.
Pro všechnu zábavu co mi modul zatím dal, poslední co jsem mohl udělat, byla tato čestná volba. A on si nezaslouží menší známku jak 10.00

thePillsberryMagi:
Už jsem napsal komentář k tomuto modulu, ale stále ho hodnotím známkou 10. Tento modul mě seznámil se soutěžním stylem použití DnD pravidel.

One response on “Modul mánie (první díl)

Napsat komentář