Wyvern Crown of Cormyr Premium Modul

Nedávno vyšel nový premium modul pro NWN od BioWare, na kterém se z velké části podílel DLA tým. No…pokud vás zajímá co tento modul obsahuje a jestli má smysl si ho stáhnout za 11.99 USD, tak si klikněte …

Jakmile jste, na svém ušlechtilém válečném koni, dosáhli vrcholku kopce, odhalil se před vámi neradostný pohled: Cormyr, země, kde jste se narodili, je zjizvená vypleněná plíživou pohromou. Zelené pláně zhnědly a umřely, kouř stoupá z farem, vesnický statek se rozpadl a sešel.
Vrátili jste se domů s úmyslem pomoci své rodině, obnovit jejich život z popela poslední války. Přestože se zdá, že mír se navrátil do této sužované krajiny, banditi stále číhají v divočině a podivné ticho si sedá na Hullack prales…ticho, které varuje před přicházející temnotou.

Obsahuje

  • Prozkoumejte království Cormyru na plně osedlatelném koni.
  • Zúčastněte se rytířských turnajů proti ohromujícím protivníkům.
  • První premium modul, který představuje nové pláště, kytle a dlouhé pláště.
  • Mnoho nových modelů, nové bytosti, dva nové tilesety a rozšířená verze Tir Nan’Og tileset.
  • Nové prestižní povolání “Purpurový Dračí Rytíř“ (Purple Dragon Knight).
  • Bohatých , 18-20 hodin hry pro jednoho hráče, dobrodružství postavené na strhujícím příběhu vytvořené komunity týmem DLA

Modul a příslušenství (haky) je zabalený do 256 MB, po rozbalení to dělá 780 MB.

Recenze:

  • Cinnabar Din: Nejsou to jen koně a jezdecké souboje. Vypadá to také i na velmi dobrý příběh (hrál jsem zatím chvilku, ale i tak mě to zaujalo), stejně tak TNO tileset a nová monstra. Jistě, cena to tak trochu shazuje dolů, ale cítím že je to dobře investovaných 12 dolarů.
  • Ben WH: Jezdecké souboje, sečnými i střeleckými zbraněmi, jsou zahrnuty v modulu. Souboje se drží pravidel pnp, jak jen jim to engin dovolí a je tu také jezdecká dovednost (skill). Můžu vám říci, že jezdecká dovednost je velmi užitečná dovednost, pokud chcete dobře jezdit! Také tu je mnoho druhů koní, některé z nich nejsou dobré pro souboje, bez ohledu na to jak jste dobrý jezdec.

Hru si můžete stáhnout ze Steamu.

Napsat komentář