Modul mánie (2.díl)

Pokud jste zůstali věrní starému NWN a máte rádi amatérské singl moduly, tak vás jistě potěší tento článek o NWN modulu, který je na NWVaultu v síni slávy „Hall of Fame“ a dostal ocenění modul roku 2006 „Module of the year 2006“. Od hráčů byl tento velmi povedený modul ohodnocen známkou 9.8 z deseti. Takže jsem si dovolil přeložit pár informací o modulu „A Dance with Rogues“ od autorky Valine.

Armáda přijela k městu před několika měsíci. Před tím bylo království Dhorn nejlepším spojencem mého otce. Odstrašující a disciplinovaní bojovníci velmi proslavili toto království, to byl hlavní důvod, proč vláda mého otce nebyla nikdy v posledních padesáti letech zkoušena. Ale teď Dhornští vojáci obklíčili jeho hlavní město. Nikdy jsem předtím neviděla tolik vojáků. Můj otec nařídil zavřít městské brány a jeho vojáci bránili hradby, ale před čtyřmi dny, se stalo něco nemyslitelného. Město padlo. Můj otec rozkázal zbývajícím jednotkám ustoupit do hradu, v té chvíli už vojáci Dhornu plenili jeho město. Pořád jsem se cítila v bezpečí. Hrad nebyl přes tři sta let nikdy dobyt. Dhorn nikdy nebude schopen ho dobýt. Avšak oni ho dobyli. Včera, prorazili přes hlavní bránu, i přestože cena byla vysoká a obránci byli schopni je na chvíli zatlačit zpět, byl to začátek konce. Byla jsem zamčena v pokoji se svojí služkou Shira, modlící se, aby bůh dal otcovým vojákům sílu. Ale s každou hodinou se hluk bitvy přibližoval blíže a blíže.

Jedná se o příběh mladé ženy jejíž svět se rozbil na tisícero kousků v jedné temné noci. Kdysi princezna mocného království, jen tak tak přežila, když nepřátelé jejího otce zabili její rodinu, přátelé a všechny jenž milovala. Najednou byla sama v krutém světě, ukrývající se před lidmi, kteří si přejí její smrt. Našla pomoc na místě, kde to nejméně očekávala. Chráněna skupinkou lupičů a zlodějů, od té chvíle její život nabral velmi odlišný směr. Ale její nepřátelé zůstali stejní.

Tento modul je určen jen pro dospělé! Obsahuje verbální nahotu a formy násilí.

Modul vyžaduje oba datadisky a hak „ACAG“.

Původně jsem zamýšlela, aby modul byl hraný s před definovanou postavou („Lyanna Stormborn“ – podívejte se na přiložený .bic soubor). Ale, jak jsem si hrála s rozdílnými povoláními/statistikami atd., Cítila jsem, že bude hezké dovolit hráčům vytvořit jejich vlastní postavu. Omlouvám se všem, kterým se nelíbí mnou vnucené pozadí postavy, ale z druhé strany by to nedávalo smysl.

Požadavky pro postavu:

  • Musíte hrát ženskou postavu (příběh nebude dávat smysl s mužskou postavou.)
  • Začněte na úrovni postavy 1
  • Charisma musí být 14+, chcete být krásná princezna, že?
  • Obratnost(Dexterity) musí být 14+ pro všechny triky a pasti
  • Můžete mít jakékoliv přesvědčení. Vaše přesvědčení se bude měnit podle vašeho chování.
  • Hra je jen pro jednoho hráče. Nevím co se stane když skočíte do hry s celou vaší družinou. Pravděpodobně se hra zasekne a váš počítač vybouchne a…a…a..dobrá, jen to nebude fungovat.
  • Modul je hratelný s nejrůznějšími povoláními, je tu hodně plížení, odstraňování pastí a otevírání dveří. Zloději jsou preferováni! Nejzábavnější mě připadalo začít hrát jako zlodějka a okolo levelu 4 si přidat level kleričku.
  • Druhý level postava získá v úvodní filmové scéně(cutscene). Pokud budete touto scénou uraženi, neměli by jste to hrát!

Důležité! Měli by jste mít dovednost „Pocket“ na úrovni 2! Modul si bude stěžovat pokud opominete se tuto dovednost naučit a zaseknete se.

Moduly (první a druhá část) obsahuje přes 200.000 slov psaných dialogů (většina z nich je kyber sex).Je to fantasy svět autorky, výsledek mnoho, mnoho, mnoho, mnoho hodin snění.

Odmítám být odpovědná za jakékoliv psychické poškození, které vám tento modul způsobí, přesto doufám, že si užijete hodně zábavy. Jestli ne, jednoduše přestaňte hrát. Pokud se budete s mým modulem bavit, bude to pro mě tou největší odměnou, o které jsem kdy snila…

Napsat komentář